Aktualności

1 kolejka relacja

• autor: adamggg, 2010-08-16 09:33

Na pierwszy mecz Hucisko pojechało.....

Na pierwszy mecz Hucisko pojechało w mocno okrojonym składzie. Bez A. Ozimka, M. Rusina, M. Organiściaka, K. Drąga, A. Demitraszka, Ł. Chruściela oraz Ł. Owczarzaka. Przy dużym upale przyszło się zmierzyć z kandydatem do awansu drużyną ŁKS-u Łukawiec. Mecz nie zaczął się obiecująco bowiem gospodarze już w 5 minucie wyszli na prowadzenie. Jedność próbowała jedynie kontratakować i tylko w nielicznych sytuacjach przedostawaliśmy się w pole karne przeciwnika. Zawodnicy Łukawca oddawali celne podania a właśnie miedzy innymi tego brakowało u zawodników Huciska. Na dodatek narastające zmęczenie oraz niedoświadczenie nowych nie pozwalało dawać nadziei na pozytywny wynik. W 38 min. gospodarze po akcji z prawej strony boiska podwyższają na 2:0. Takim rezultatem kończy się pierwsza połowa. Na drugą część gry Jedność wchodziła już z dwoma zmianami. I tutaj ku zaskoczeniu gospodarzy w pierwszej akcji drugiej połowy J. Gut i D. Selwa przedzierają się w pole karne ŁKS i udanie konstruują akcję którą z bliskiej odległości wykańcza bramką A. Gut. I od tego czasu Hucisko już bardzo rzadko gościło na polu karnym gospodarzy. Zmęczenie zawodników z Huciska dało znać po sobie. Jedność skupiła się na przerywaniu akcji gospodarzy i wybijaniu piłki. Łukawiec miał wiele okazji do podwyższenia rezultatu, jednak skuteczność zawodników nie była zbyt wysoka jak i także podania z głębi pola wielokrotnie nie dochodziły celu. A w pozostały sytuacjach górą byli obrońcy gości lub brakarz A. Jeż. Szansa na remis była bowiem ŁKS w pewnym momencie lekko przysną a niestety A. Organiśćiak minimalnie przestrzelił obok bramki i wychodzącego bramkarza. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie.

ŁKS Łukawiec            -                     Jedność Hucisko 2:1 (2:0)