Mini turniej chłopców 2002 w Raniżowie 11.10.2013r

Katastrofalny błąd sędziego w meczu trampkarzy...

• autor: adamggg, 2014-05-28 21:49

Herman Hermanowa - Jedność HPP TM...

W rozwinięciu relacja, skład, strzelcy bramek oraz galeria zdjęć...

Herman Hermanowa - Jedność HPP TM  (na boisku 5:5 (2:3)) w protokole sędziowskim 5:4(2:3)

Dla Jedności:

S. Czach

K. Selwa

K. Dragan

K. Dragan

K. Dragan

W wymienionym meczu sędzia zawodów źle policzył bramki strzelone przez nasz zespół. W pierwszej połowie Jedność strzeliła 3 bramki, a w drugiej odsłonie 2 bramki, co daje łącznie 5 goli. I tutaj nie wiedząc czemu sędzia w końcówce i po zakończeniu zakomunikował wynik 5:4 dla gospodarzy wprawiając w zaskoczenie gości jak również nie ukrywających radości gospodarzy.

Gdy zbliżała się 65 minuta meczu gospodarze strzelają bramkę, po czym trener gości Adam Gut zapytał się która to bramka Hermana, trenerka Hermana odpowiedziała 5:5, wyliczając bramki własnego zespołu. Następnie trener Jedność ponowił pytanie bezpośrednio do sędziego „Panie sędzio, jaki jest wynik?”, A sędzia odpowiedział „5:4”, co natychmiast spowodowało reakcje słowną trenerki gospodarzy: „Panie sędzio jest 5:5!”. Niedługo potem sędzia zakończył mecz i ogłosił porażający komunikat o wyniku zawodów. Nie pomogły błagalne opisy sytuacji strzelania piątej bramki (2:5) przez zawodnika Jedności. Jest nam niezmiernie przykro, że tracimy ważny punkt przez tak katastrofalny błąd sędziego. Jesteśmy również rozczarowani postawą sztabu trenerskiego i zawodników Hermana, którzy zupełnie zapomnieli o zasadzie fair play po meczu i zamiast przyznać się oficjalnie do straty dwóch bramek w drugiej połowie to nabrali wody w usta, ciesząc się z nieosiągniętego zwycięstwa.